בס"ד   

     לא מחכים יותר בתור!   

     

 שירות מכל הלב

  משלוחים לכל הארץ  

  אספקה בטוחה    

  


חיפוש מוצר בכל האתר:
 
  מבית    

הנהלה חדשה עם המון מוצרים חדשים


שירות מכל הלב       

 dvshilo@gmail.com
 
058-6000839  

ליצירת קשר רק בווצאפ

כתובת החנות: רחוב המסילה העולה 1, שילה

במקרה שנפלה טעות בתיאור מוצר או שירות כלשהו, לא יחייב הדבר את העסק כי אם החלפת המוצר במידה וישנו או החזר כספי מלא. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה ורובם מכוונים היטב יחד עם זאת ייתכנו הבדלים בחלק מהתמונות המוצגות באתר , לבין המוצרים , המוצר הוא על פי שמו ולא תמונתו.
יש לקחת בחשבון סטייה בגווני הצבע המודפס על הפריט ואין זה נחשב למוצר פגום. יש לקחת בחשבון סטייה במידות הפריט של עד 2 ס"מ בין המידות המפורטות ובין המוצר הסופי אשר נובעת בעיקרן מהבדלי מידות בין ספק לספק. סטייה שכזו לא תחשב כמוצר פגום.
חברת ארמון הספרים וצוותו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
אחריותו של העסק בכל מקרה תוגבל להחזר כספו של הלקוח. חברת ארמון הספרים אינם אחראים על השירות והאחריות למוצרים המוצעים ומסופקים באתר לאחר מכירתם, לרבות לתיקונם. אלא אם נאמר אחרת. ארמון הספרים עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר.
יחד עם זאת, אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, קלקולים או תקלות - לרבות תקלות בחומרה בתוכנה או בקווי התקשורת,
והוא לא יהיה אחראי באופן כלשהו לתקלות ו/או שיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי בזק ו/או בקווי התקשורת הבין - לאומיים המאפשרים את שירותי הגישה בחיוג לרשת האינטרנט.
חברת ארמון הספרים לא יהיו אחראים לכך שהשרת אשר באמצעותו עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש
כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. חברת ארמון הספרים לא ישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
חברת ארמון הספרים לא תהיה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית. ט.ל.ח.

logo בניית אתרים